HRADECKÝ DEMOKRATICKÝ KLUB - spojení na členy

Jméno

Elektronická adresa

Poznámka

Pharm.Dr. Jiří Sova

jiri.sova@pharmos.cz
jiri.sova@worldonline.cz

zaměstnání
domů

JUDr. Arnošt Urban

urban@hkak.cz

Ing. Pavel Rytíř

p_rytir@ortex.cz
pavelrytir@yahoo.com

zaměstnání (pravidelně vybíraná pošta)
nepravidelně vybíraná pošta

MUDr. Zdeněk Fink

zdenek.fink@worldonline.cz

Ing. Jiří Keindl

keindl@sudophk.cz

 

MUDr. Aleš Herman

alesherman@kardio-troll.cz

 

Ing. Vojtěch Kocián

kocian@sudophk.cz

 

Ing. Bořek Málek

malek@stapro.cz

 

Radoslav Duchoň

duchon@volny.cz

 

Ing. Jiří Pirner

pirner@faf.cuni.cz

 

Ing. Jan Dürrer

durrer.dinv@worldonline.cz

 

Mgr. Martin Scháněl

schanelm@mpsv.cz

 

PhDr. Josef Bavor

bavorj@lfhk.cuni.cz

 

Josef Duchoň

audry.cz@worldonline.cz

Označit do věci / textu "pro J.Duchoně"

Ing. Jaromír Fejtek

jaromir.fejtek@sendme.cz

 

Marta Kynčlová

marta.kynclova@umhk.cz

 

Ing. Jitka Janečková

JANECKOVA@atlas.cz

 

MUDr. Jana Kaplanová

kaplanovaj@lfhk.cuni.cz

 

Ing. František Jireš

SZANYI@lfhk.cuni.cz

Označit do věci / textu "pro F. Jireše"

Ing. Jindřich Šaršon

jsarson@eop.cz

 

Bohdan Samek

bohdan.s@atlas.cz

Skateboardový web

Karel Jeřábek

dynamoplacky@centrum.cz

Označit do věci / textu "Pro K. Jeřábka"

Mgr. Jiří Kolář

rheumatic@seznam.cz

Označit do věci / textu "Pro J. Koláře"

Ing. Soňa Staňková

hhoonnzzaa@volny.cz

Označit do věci / textu "Pro Soňu Staňkovou"

Vladislav Růža

caseyruza@post.cz

 

Dana Marečková

info@dama-hk.cz

 

Mgr. Vladimír Springer

springer@bezrucka.cz

 

Mgr. Renata Nehybová

nehybovar@volny.cz

 

Zuzana Paulů

zuzana.paulu@gybon.cz

 

Markéta Skaunicová

skaunicova@seznam.cz

 

Ivo Tomáš

tomihk@mybox.cz

 

Rudolf Černík

cernik1@volny.cz

 

Milan Touš

milan.tous@mzv.cz
kc_milan@centrum.com

zaměstnání
náhradní

Břetislav Kovařík

b.kovarik@wo.cz

 

Jiří Opitz

interier.opitz@tiscali.cz